Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın markası olan Senin Bankan, dünyanın ilk faizsiz dijital şubesiz bankacılık platformudur. Kuveyt Türk müşterisi olup şubeye gitmeden bankacılık hizmeti almanın en kolay ve hızlı yolu olan Senin Bankan, birçok bankacılık işlemini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Elbette kampanyalar da var :).

Senin Bankan’da koşulsuz şartsız hesap işlem ücreti alınmaz. Havale EFT işlemleri tamamiyle ücretsizdir. Tüm bankaların ATM’lerinden ayda 3 defa ücretsiz para çekilebilir. Bunların yanında Turkuaz Katılma Hesabıyla yüksek kâr payı elde edebilirsiniz. Haftanın 5 günü 24 saat avantajlı kurlar ile döviz, kıymetli maden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Senin Bankan’da kullanılan başlıca hesaplar ve kanallar

  • Cari Hesap
  • Katılma Hesabı
  • Altın Hesabı
  • Mobil Şube
  • İnternet Şube

Katılım Fintek’in dikkatini çeken kısım: Senin Bankan GENÇ 

Üniversitelilerin ihtiyaçları farklı, dünyası farklı diyen Senin Bankan, üniversitelilerin yükünü hafifletecek birçok özellik sunmakta. Senin Banka’nın öğrencilere sunduğu kolaylıklar bir hayli fazla; tüm banka ATM’lerinden ayda 5 defa para çekmeyi ücretsiz hale getiriyor. Fotokopicilerde zaman ve para harcayan öğrencilere ayda fotokopi masraflarından 20 TL hafifletiyor. Fotokopinin yanında elbette kitap masraflarına da 20TL destek çıkıyor. Ulaşımdan para transferlerine birçok fayda sunan Senin Bankan, gençlere oldukça büyük ve geniş avantajlar sunmakta. Eğer gençseniz sizleri şöyle alalım.

Senin Bankan’a nasıl başvurabilirim ?

Elbette dijital platformun süreçleride dijital. Seninbankan.com.tr üzerinden başvuru formu doldurarak hesap açmanız mümkün. Başvuru sonrasında evraklarınız hazırlanarak başvuru esnasında belirttiğiniz adrese kargo aracılığıyla teslim edilir. Evrakların imzalanmasından ve tamamlanmasından sonra hesabınız aktif hale gelmektedir.

Sizlerde Senin Bankan’ı daha yakından tanımak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz Yayınlanmış Bir Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.