Türkiye Emlak Bankası’nın hayata geçirdiği EmlakFX uygulaması, avantajlı kurlarla döviz-alım satım kıymetli maden alım-satım işlemlerini gerçekleştirmeye olanak sunuyor.

EmlakFX, cari hesaplarınız üzerinden limitlerle entegre halde çalışıyor. Döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi hesap bakiyenizle platform üzerinden gerçekleştirmenize imkan sunuyor. EmlakFX’in yoğun ve yüksek hacimli döviz ve kıymetli maden alım/satım işlemleri gerçekleştiren müşterilerine hitap ettiğini de belirtelim. Platform aracılığıyla sunulan hizmetler ise Türkiye Emlak Katılım Bankası ürünü olduğu için katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak da tasarlandığını hatırlatalım.

Platform üzerinden gerçekleştirilen işlemler ise gün içi (aynı gün valörlü, t-0) işlemler ve forward işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Platform kanalıyla emir bırakabilirsiniz. Günümüzdeki popüler alım satım araçlarından ise TL, USD, EUR, GBP, CHF, JPY, AUD, CAD, NOK, SEK, DKK, RUB, SAR, KWD, AED ve QAR para birimlerinden alış-satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Para birimlerinin yanında kıymetli madenler olan Altın (XAU), Gümüş (XAG) ve Platin (XPT) kıymetli maden işlemlerinin de alım satımları bulunmakta.

Platformda, en az 10 bin USD ve en fazla 500 bin USD değerinde işlem yapabilirsiniz. Yapıcağınız işlemleri ise ülkemizdeki resmi iş günlerinde, Emlak Katılım Bankası’nın mesai saatleri süresi içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ancak bankanın yaptığı bildirimlerde ilerleyen dönemlerde işlem süresinin genişletilmesi hedefleniyor.

Uygulama indirilmeye sunulduğunda bağlantılar eklenecektir.
Uygulama indirilmeye sunulduğunda bağlantılar eklenecektir.

Henüz Yayınlanmış Bir Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.