Kuveyt Türk, CebimPOS ile banka fark etmeksizi tüm kredi kartı ve ATM kartlarından mobil cihazlarla ödeme alma hizmeti sunuyor. Kuveyt Türk’ün şubelerine ek CebimPOS’a artık mobil şube üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Yeni özellikle birlikte CebimPos’ta NFC özellikli Android telefonlar üzerinden kartlar okutularka kart numarası ve son kullanma tarihi pratik bir şekilde alınabiliyor.

2018 yılın Kuveyt Türk, sektörde bir ilke imza atarak tüm bankaların kredi kartı ve ATM kartlarından akıllı telefonla ödeme alabilen CebimPOS’u geliştirip kullanıcılarına sunmuştu. İşletmelere büyük kolaylık sağlayan CebimPOS, şimdi İOS ve Android cihazlardan mobil şubeden başvuru yapılabiliyor. Akıllı telefonların kredi kartı ve ATM kartlarından ödeme kabul etmesini sağlayan CebimPOS, tüm şahıs firmaları ve tüzel ünvana sahip mudiler tarafından kullanılabiliyor. Ayrıca POS aidat ücreti olmadığı gibi kurulum da ücretsiz. Yapılan ödemelerde 3D Secure ve Go-Güvenli Öde altyapıları üzerinden çalışan CebimPOS ile Türkiye’deki banka ve ödeme kuruluşlarının Troy, Mastercard ve Visa logolu kartlarından ödeme alınabiliyor.

Kuveyt Türk KOBİ’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Delipoyraz, KOBİ’lerin desteklenmesinin ülke ekonomisi için öneminden bahsetti. Delipoyraz, ‘Kuveyt Türk olarak işletmelerin yanında olmaya ve esnek çözümler sunmaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda 2018 yılında hayata geçirdiğimiz CebimPOS hizmetimiz, sahada yoğun satış yapan firmalara büyük kolaylık sağlarken, tahsilata yönelik masrafları da düşürüyor. Özellikle esnaf ve KOBİ’lerden büyük talep gören CebimPOS, 31 binden fazla işletme tarafından kullanılıyor. İşletmeler bu hizmetimizle 2020 yılında yaklaşık 765 milyon TL’lik ciro yaptı. CebimPOS için artık sadece şubelerimizden değil, Kuveyt Türk Mobil üzerinden de başvuru alıyoruz. CebimPOS’u daha fazla işletmeye ulaştıracak olmamızın mutluluğunu yaşıyoruz.’ dedi.

Henüz Yayınlanmış Bir Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.