FWD Start-Up Studio ve 1337 Ventures, fintek insurtek ve Takatek ve İslami fintek’e odaklanan ortak hızlandırıcı programı Alpha Startups için üçüncü grup için başvuruları açtı.

12 haftalık programda, fintek düzenlemelerinden ürün geliştirmeye, hatta bir müşteri profili oluşturmaya kadar birçok konuda koçluk alınacak. Girişimler ayrıca iş uzmanları, düzenleyiciler ve Malaysia Digital Economy Corporation (MDEC) ile mesai saatleri boyunca ağ oluşturma fırsatları da kazanacak.

Malezya FWD Teknoloji ve İnovasyon Başkanı Amitabh Verma şunları söyledi: “Hızlandırıcı öncesi program bize startup kurucu ortaklarını gözlemlemek ve onlarla çalışmak için eşsiz bir fırsat sunuyor ve bize nasıl çalıştıklarına dair samimi bir bakış açısı veriyor. Bu iki yüksek potansiyele sahip fintek startup’ı ile daha iyiye yönelik inovasyonu teşvik etmek için ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

1337 Ventures CEO’su Bikesh Lakhmichand, “FWD ile takım kurma fırsatından heyecan duyuyoruz. 1337 Ventures uzmanlığımız, FWD’nin erişim ve erişimiyle birleştiğinde, yerel girişimlerin yolculukları boyunca desteklenebileceği anlamına geliyor – bu da müşteriler için daha iyi sonuçlar anlamına geliyor.”

3. grup için başvurular Nisan 2022’de başlayacak. Kuruculara yönelik programlar ve etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

Henüz Yayınlanmış Bir Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.