HAKKIMIZDA

FinTek Ekosistemi, küresel finans endüstrisinin önde gelen ve ilgi uyandıran sektörlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzyılın önemli gelişmelerinden bir olan FinTek Ekosistemi sınırlarını aşıyor ve önyargılara karşı çıkıyor. Finans endüstrisindeki bu yeni oyuncular, gelişmiş finansal kurumların mevcut düzenini bozuyor. Bu nedenle finansal kurumlar bu değişikliği benimsemeli ve finansal manzara dönüşürken FinTek Ekosistemi’ne adapte olmalı rekaberlik stratejisi ile yollarına devam etmeleri gerekmektedir.

Ancak, günümüzde bir bütün olarak FinTek kavramı medya tarafından dikkate alınmış olsa da, İslami kesim ve sektör için temsil edilen, önemli bir potansiyele sahip olan İslami FinTek’ler, şimdiye kadar ekosisteme sınırlı olarak giriş yapabildi. İslami finans sektöründe önemli yenilikler duyuran çok sayıda öncü girişimci, start-up ve FinTek şirketi olmasına ve fırsatları keşfetmeye istekli ilgili yatırımcılar, kurumlar ve paydaşlar bulunmasına ragmen sektörde medya ve bilgi eksikliği bulunmaktadır

Katılım FinTek olarak küresel bir platform, güçlü sosyal medya ağı ve güvenilir medya kaynağımız ile İslami finans sektörü tarafından desteklenen yapımız, ağ oluşturma potansiyelimiz ve iletişim altyapımız ile yanınızdayız.

LOGOLARIMIZ

Logo Anımsatıcılarımız;

Teknoloji ve Ağ bağlantısını temsil eden logomuzu tasarlarken insan ve teknolojiyi yansıtmak istedik.

Gelişen teknolojiyle birlikte insan odaklı teknoloji gelişiminin ve insan kaynaklı verilerin oluşturulması gerektiğini andırmak istedik.

Veri tabanlı bulut sistemini anımsatmak istedik.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Katılım Fintek ekonomisi (islami fintech) düsturuyla tüm fintechlerin ortak altyapısını ve iş modellerini geliştirmede süzgeç ve veri tabanı görevi görmek ana vizyonumuz.

Katılım Fintek ekosistemini yaygınlaşmasını ve kullanımı arttırmayı sağlamak ana misyonumuz arasında.

ONLİNE KARTVİZİTİMİZ